Ceb 2019 Back to CEB Tournaments 2019
SCHEDULE
STANDING
STATS
ROSTERS
OFFICIALS
LIVE Blagoevgrad


Schedule
Game At time Ballpark Pool Home team Visiting team Final Score Inn Box
Monday 10th June
01
10:00
Blagoevgrad A Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) Utenos Titanai (LTU) Utenos Titanai (LTU) 9 - 1
boxscore
02
13:30
Blagoevgrad A Herts Falcons (GBR) Herts Falcons (GBR) UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) 8 - 18 8
boxscore
03
17:00
Blagoevgrad A CS Atletico Alexandria (ROM) CS Atletico Alexandria (ROM) Athletic Sofia (BUL) Athletic Sofia (BUL) 5 - 20 7
boxscore
Tuesday 11th June
04
10:00
Blagoevgrad A UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) 8 - 2
boxscore
05
13:30
Blagoevgrad A Utenos Titanai (LTU) Utenos Titanai (LTU) CS Atletico Alexandria (ROM) CS Atletico Alexandria (ROM) 15 - 9
boxscore
06
17:00
Blagoevgrad A Herts Falcons (GBR) Herts Falcons (GBR) Athletic Sofia (BUL) Athletic Sofia (BUL) 5 - 24 5
boxscore
Wednesday 12th June
07
10:00
Blagoevgrad A Utenos Titanai (LTU) Utenos Titanai (LTU) UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) 3 - 13 7
boxscore
08
13:30
Blagoevgrad A Herts Falcons (GBR) Herts Falcons (GBR) CS Atletico Alexandria (ROM) CS Atletico Alexandria (ROM) 3 - 6 6
boxscore
09
17:00
Blagoevgrad A Athletic Sofia (BUL) Athletic Sofia (BUL) Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) 5 - 19
boxscore
Thursday 13th June
10
10:00
Blagoevgrad A CS Atletico Alexandria (ROM) CS Atletico Alexandria (ROM) UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) 2 - 16 7
boxscore
11
13:30
Blagoevgrad A Herts Falcons (GBR) Herts Falcons (GBR) Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) 3 - 22 7
boxscore
12
17:00
Blagoevgrad A Athletic Sofia (BUL) Athletic Sofia (BUL) Utenos Titanai (LTU) Utenos Titanai (LTU) 11 - 10 10
boxscore
Friday 14th June
13
10:00
Blagoevgrad A Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) CS Atletico Alexandria (ROM) CS Atletico Alexandria (ROM) 15 - 0 5
boxscore
14
13:30
Blagoevgrad A Utenos Titanai (LTU) Utenos Titanai (LTU) Herts Falcons (GBR) Herts Falcons (GBR) 2 - 13 8
boxscore
15
17:00
Blagoevgrad A UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) Athletic Sofia (BUL) Athletic Sofia (BUL) 8 - 9
boxscore
Saturday 15th June
16
11:00
Blagoevgrad Fi Sölvesborg Firehawks (SWE) Sölvesborg Firehawks (SWE) UKS Deby Osielsko (POL) UKS Deby Osielsko (POL) 5 - 1
boxscore
In each game the home team is named first